zagęszczanie włosów - cena

Zagęszczanie włosów – cena

Zagęszczenie włosów to marzenie każdego, kto ma problem z ich nadmierną utratą. Zazwyczaj przeszkodą na drodze do spełnienia marzeń jest jego cena. W Internecie ciężko znaleźć porównanie cen konkretnych metod. Dlatego w tym artykule znajdziesz krótki opis i zestawienie cen najpopularniejszych metod: stosowania nanowłókien, zagęszczanie włosów “na kanapkę” i zagęszczanie włosów ultradźwiękami.
Nanowłókna to elektrostatyczne włókna. Zazwyczaj produkuje się je z naturalnej keratyny (jak w przypadku produktów marki Dr Hair), naturalnego budulca włosów, dzięki czemu w dotyku są praktycznie nieodróżnialne od naturalnych włosów. Są odporne na czynniki atmosferyczne takie jak wiatr czy deszcz i proste w aplikacji: wystarczy wysypać je prosto z pudełka na miejsca, gdzie chcemy zagęścić włosy i wklepać, wetrzeć lub wczesać je we włosy. Producenci oferują szeroką gamę kolorystyczną produktu, dzięki czemu łatwo dopasować je do naszych własnych włosów. Są dostępne w specjalistycznych sklepach stacjonarnych i internetowych. Najlepiej jednak kupować je u samego producenta, gdzie za opakowanie zapłacimy 139 zł (cena ze strony Dr Hair), które wystarczy na ok. miesiąc regularnego stosowania.

Zagęszczanie włosów “na kanapkę” polega na doklejeniu między pasma naszych włosów paski z naturalnym lub syntetycznym włosiem dopasowanym kolorystycznie do naszych własnych włosów.Takie włosy można zdjąć i nakleić ponownie na nowych paskach. Zabieg trwa minimum godzinę i należy powtarzać go co 4 – 6 tygodni. Zależy to oczywiście od tempa w jakim rosną nasze naturalne włosy. Koszt zabiegu to 400 – 1000 złotych w zależności od ilości doczepionych pasm i tego, czy są naturalne, czy syntetyczne.

Zagęszczanie włosów ultradźwiękami to alternatywa dla keratynowego przedłużania włosów. W tej metodzie nie stosuje się ciepła, więc w przeciwieństwie do metody w której używa się keratyny jest ona bezpieczna. Polega na przytwierdzeniu nowych pasm naturalnych włosów do naszych własnych. Do ich połączenia stosuje się ultradźwięki. Jest to metoda całkowicie bezpieczna. Zabieg wystarczy wykonać raz na pół roku. Jego cena waha się między 800 a 1200 złotymi.